Zavolejte mi

+420 603 252 031

Napište mi

daniela.vydrova@email.cz

Otevírací doba

Podle rozpisu cvičení nebo individuální domluvě

Terapeutické metody

Myofasciální techniky - lymfatické, manuální a přístrojové, senzomotorické stimulace a stabilizace pohybového systému, kinezitaping, elektroléčba a preventivní a nápravné cvičení při vadném držení těla.

Terapeutické metody

Jóga

Spirální, fasciální, pilates, senzomotorické stimulace a stabilizace pohybového systému, cvičení na stabilizaci páteře - předcházení a náprava deformit.

Jóga

Ostatní

Flexibary, pilates, cvičení dle Mojžíšové, prevence deformity chodidel, cvičení dle Mojžíšové (na ovlivnění ženské sterility), stavy po úrazech, SM systém, funkční stabilizace a mobilizace páteře

Ostatní

 

 

Cvičení je pro každého

Neváhejte a přijďte si vyzkoušet některé z nabízených cvičení. Je to pro každého bez omezení věku s přihlédnutím k momentálním potřebám.

Kurzy jógy- pilates vedu jako půlroční dlouhodobé kurzy, neb mojí filosofií je rozvíjet a učit lidi práci se svým tělem, ale rozvíjet se i mentálně, naučit se celkově sám sebe vnímat v čase když se nám daří, ale i v období těžkých životních chvil- zkoušek, které jsou pro nás vlastně jen výzvami a možnostmi, jak se posunout dál a neuvíznout ve svém Egu, když jsme zrovna na vlně a daří se nám.

Pondělní kurz v Zelené v Dolních Jirčanech.

 

Mám jeden větší kurz– skupinu v prostorách MŠ v klubu Zelené v Dolních Jirčanech, kde cvičíme každé pondělí od 18:30-20:00 v 10-max 15 lidech a ve cvičení střídáme každý týden buď spirální, nebo fasciální, nebo zdravotní pilates balantes. Při cvičení používáme balanční válce, jógové bločky a cihličky, popruhy a senzomotorické ježky. Cílem všech těchto typů pohybových aktivit je všestrannost a možnost co nejlépe, nejšetrněji, zato ale důkladně protáhnout a zároveň posílit tělo, zvláště střed těla core a naučit se ho správně vnímat a používat, někdy jde o mm pohyby a zjistíte, že střed těla vůbec nezapojujete a tím nemáte pevné základy na kterých můžete stavět pevnou kostru a dobře funkční tělo.

 

Malé individuální kurzy 3-4, 5-6 lidí v Psárech

Pod Vápenkou 314

 

Pro nové pololetí březen- červen 2022 budu otvírat nové kurzy:

Individuální kurzy zajišťují opravdu individuální přístup, kde se dá ještě citlivěji pracovat s požadavky cvičence, takže se dá hodina ušít na míru pro většinu zúčastněných.

Někdy je celá hodina improvizací upravená na míru cvičence v tom daném přítomném okamžiku.

Metody které cvičím:

Spirální jógu

Fasciální jógu

Pilates- balantes

SM systém -gumové popruhy

Flexibary

Cvičení s Gym bally, S bally

Cvičení na jógových popruzích individuál.

Připravuje se: Tap dance

( bylo by to moje velké přání, ale s ohledem  na speciální úpravu podlahy se uvidí, zda se zrealizuje)

Mimochodem tanec a step je další skvělou cestou, jak si udržet správné držení těla a posílit hluboký stabilizační systém a přitom odplavit a vybušit stepkama i negativní emoce z těla ven, takové boxování nohama…