Zavolejte mi

+420 603 252 031

Napište mi

daniela.vydrova@email.cz

Otevírací doba

Podle rozpisu cvičení nebo individuální domluvě

Přečtěte si o nabízených lekcích a o mém přístupu ke cvičení.     

Mojí filosofií je “ Uzdrav sám sebe“ a nauč se vnímat svoje tělo a efektivně ho rozvíjej, s pomocí dobrého učitele, lektora jógy, fyzioterapeuta nebo fitnes trenéra.

V Psárech už působím 17 let jako fyzioterapeut a cvičitelka začínající v malé tělocvičně bývalé ZŠ s výhledem na pasoucí se koně a slepice a králíkárnu, nezapomenutelný výhled, kde jsme strávili krásných 13 let.

Pak jsme s velkým poděkováním využili nouzově cvičební prostory v místní MŠ a nyní jsme využili nabídky v prostorách alternativní MŠ, nad kavárnou v Zelené budově, kde je více prostoru a výborné větrací podmínky, které jsou pro lekce pohybových aktivit nezbytné a všem cvičenkám i mne se tyto prostory líbí.

Možná mne to i více namotivovalo, že bych  v budoucnu chtěla zaměřit svojí energii a čas pro rodiče a děti s vadným držením těla, které se díky posledním  2 letem i díky dlouhodobému lockdownu a on-line výuce výrazně zhoršilo a přibylo mi dětí v ordinaci s těmito obtížemi.

      Jsem typ člověka, který potřebuje být v pohybu a od dětství jsem se věnovala nejrůznějším sportům, od baletu, sportovní gymnastiky,  tance, lyžování,  jízdy na koni a potápění, tak třeba i tenisu.

Podobné články